Юношеския отбор на Локомотив до 19 години изигра днес първата си за годината контрола. "Черно-белите" отстъпиха на мъжкия отбор на Левски (Карлово) с 0:5.
Проверката се игра на изкуствения терен на Лаута и бе изгледана от новия директор на ДЮШ Иван Маринов - Маслара.

Първото полувреме не започна добре за възпитаниците на Димитър Палазов, след като карловци откриха резултата още в началните минути на двубоя. До края на първото полувреме "сините" реализираха нов гол и двата отбора се оттеглиха на почивка при резултат 0:2.

През второто полувреме гостите стигнаха до нови три гола за крайното 0:5.