Жоао Пауло не спира да бележи, направи го и за Лудогорец

09:14 / 20.01.2017
3158
Лудогорец направи 1:1 в първата си контрола за 2017 година. "Орлите" премериха сили с руския елитен Арсенал Тула, който завърши есенния полусезон на 15-ото място. С гол престоя си в разградския клуб започна новото попълнение Жоао Пауло, който изравни резултата в 74-ата минута.

В 63-ата минута Игор Пластун си отбеляза автогол. След добра атака на руснаците, минала през Кирил Комбаров и Олег Власов, Игор Шевченко бе на път да вкара във вратата на Ренан, но в опита си да избие топката, Пластун си отбеляза автогол.

В 74-ата минута Марселиньо изведе Кафу отдясно и той пусна към Жоао Пауло. Бившата звезда на Ботев (Пд) засече за 1:1. Малко по-късно бразилецът направи фрапантен пропуск след пас отдясно.

Лудогорец първо полувреме: Стоянов, Минев, Терзиев, Моци, Василев, Саша, Анисе, Лукоки, Вандерсон, Кишада, Кешерю

Лудогорец второ полувреме: Дос Сантос, Сисиньо, Паломино, Пластун, Натанаел, Дяков, Кампаняро, Жоао Пауло, Мисиджан, Марселиньо, Кафу