Общината отложи опрощаването на дълговете на Локо и Ботев, вижте защо
Общинският съвет не разгледа точката за опрощаване на дълговете на футболните клубове Локомотив и Ботев, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Това бе отложено за неопределено време.
"В момента двата футболни клуба имат висящи изпълнителни дела. Поради тази причина е наложително специална комисия да разгледа внимателно въпроса със задълженията. Едва когато това приключи, може да бъде обсъдено пред общинския съвет опрощаването на дълговете", заяви председателят на ОбС Савина Петкова.