"Голямата уста" Кикарин може да се върне при "баща си"
Нефтохимик може да прибере двама от ненужните в Ботев Пловдив. Става въпрос за атакуващия халф Иван Стоянов и левия бек Милен Кикарин.
В момента те се договарят с ръководството на канарчетата за разтрогване на договорите им с клуба, като не водят подготовка с тима.
Когато те приключат с жълто-черните, вече ще са свободни агенти. Старши треньорът на бургазлии Христо Янев е провел първоначални разговори с двамата футболисти за условията, при които те биха дошли на стадион "Лазур", твърди "Тема спорт".
През миналия сезон той работи заедно с Кикарин в ЦСКА, където спечелиха заедно купата на България.
Plovdiv24.bg припомня на своите читатели, че Милен Кикарин още не си е отворил устата, за да каже истини, от които много хора в Ботев щяло да ги заболи.