Изгониха от Банско двама бивши "смърфове"

4350

Двама бивши футболисти на Локо (Пд) бяха освободени от втородивизионния ПФК Банско. Става въпрос за халфовете Петър Лазаров и Ели Маркес.
Петър Лазаров, който преди години бе привлечен на Лаута по настояване на Ясен Петров, ще заиграе в отбора на Царско село. Ели Маркес пък се завръща в родината си Бразилия.

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!