Огромно признание по Коледа за бивш играч на Локо

4248

Българският национал и бивш футболист на Локо (Пд) Спас Делев получи сериозно признание в Полша по Коледа. Той беше нареден сред най-добрите новобранци в местната Екстракласа.
Както е известно, през лятото бързакът премина в Погон (Шчечин) и през есента вкара два гола в 16 мача.
В момента Спас Делев е контузен, но силното му представяне през есента беше отчетено от полските медии, които му отредиха второто място в класацията на най-добре представилите се нови попълнения в първенството. Първи е съотборникът му в Погон Корнер Рапа, информира Блиц.

НАЙ-ДОБРИТЕ НОВОБРАНЦИ В ПОЛСКОТО ПЪРВЕНСТВО

1.Корнел РАПА (Погон Шчечин)
2.Спас ДЕЛЕВ (Погон Шчечин)
3.Тибо МУЛЕН (Легия Варшава)
4.Вадис ОДЖИДЖА-ОФОЕ (Легия Варшава)
5.Пжемислав ШИМИНСКИ (Висла Плоцк)
6.Гиорги МЕРЕБАШВИЛИ (Висла Плоцк)
7.Ярослав НИЕЗГОДА (Рух Хожув)
8.ГИЛЕРМЕ (Нийчица)
9.Иван РУНИЕ (Ягелония Бялисток)
10.Мигел ПАЛАНКА (Корона Киелце)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!