Едо договорил в Локо четирима чужденци, по един за всеки пост

3337

Локомотив Пловдив ще се подсили с още четирима чужденци. Нещата около прив­личането им вече са задви­жени от мениджъри, близки до треньора Едуард Ераносян.
Очакват се играчи на всички линии, твърди в днешния си брой "Тема спорт". Те трябва да бъдат на разположение на специалиста за двата под­готвителни лагера в Турция.
Локо се събира за първа тре­нировка през 2017 година на 9 януари. До 15 януари тимът ще тренира в Пловдив, а на следващия ден заминава в югоизточната ни съседка. Там черно-белите ще оста­нат до 9 февруари и ще изи­граят шест контроли.

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!