Ботев прати двама на ехограф, други двама също са с травми

3623

Пред сериозни кадрови проблеми е изправен Ботев (Пд) за гостуването си на Нефтохомик в Бургас на 9 декември в мача от 18-ия кръг на Първа лига. Това съобщиха от спортно-техническия щаб на "канарчетата", цитирани от БТА.
Омар Косоко и Крум Стоянов се оплакаха от травми след двубоя с Верея снощи и днес отидоха на преглед на ехограф, за да се види точно какво е състоянието им и дали ще могат да играят срещу "шейховете".
Стенио дос Сантос и Жоао Паоло също са с контузии, но при тях положението е по-добро и те ще бъдат възстановени за предстоящата среща в Бургас.
Plovdiv24.bg припомня, че наказание до края на полусезона ще изтърпява централният защитник на "канарчетата" Даниел Златков.


Още по темата: Нефтохимик - Ботев 09/12/16
Всички новини по темата: (7)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!