Кривия: Положението в Ботев не е добро, селекцията е сбъркана
Бившият спортен директор на Ботев Александър Александров - Кривия даде ясен отговор на въпроса дали ще се завърне отново при жълто-черните.
Plovdiv24.bg припомня, че Кривия не пропуска домакински мач на Ботев и постоянно е в контакт с президента Ангел Палийски и треньора Николай Киров - Белия.
"Нямам предложение да се завръщам в Ботев. С президента на клуба съм в много добри отношения, а на треньора Николай Киров съм му кум. Коментираме футболни въпроси с тях. От това разбирам, това коментирам. Там не е добро положението, селекцията е сбъркана, а пейката - къса", заяви Александър Александров в предаването "Спорно за спорта" по телевизия ВiT.