Радост за рибарите! Могат свободно да мятат въдици на Гребната!

9990
10

Община Пловдив вдигна забраната да се лови риба на Гребния канал. Навръх Никулден (6 декември) рибарите могат да хвърлят свободно въдици от северната страна на базата от 7 до 14 часа.
Задължително условие е притежанието на заверен риболовен билет, а също така и използването само на въдица. На всеки един от участниците в риболова се полага до 3 килограма улов. 
Рибарите обаче ще трябва да оставят колите си извън територията на Гребната база.
От общината предупреждават, че при провеждане на мероприятието трябва да се спазват разпоредбите на чл.4 ал.1 и чл.16 ал.4 от Наредба за осигуряване на обществения ред.


Още по темата: Спортен риболов
Всички новини по темата: (40)

Виж коментарите (10)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!