Браво! Сокол (Марково) на четвъртфинал за Купата
Отборът на Сокол (Марково) се класира за четвъртфиналите от турнира за Купата на БФС при юношите младша възраст (родени през 2001 година). Това стана факт, след като в мач-реванш "соколите" завършиха 0:0 като домакини на Нефтохимик.
В първата среща марковци бяха победили съперника с 1:0 в бургаското село Българово и така с общ резултат 1:0 продължават напред.
"Играхме по-добре от първата среща в Българово, но отново нямахме късмет да отбележим. Все пак мога да кажа, че напускаме турнира с високо вдигнати глави", заяви след срещата старши треньорът на Нефтохимик Господин Господинов.
Plovdiv24.bg припомня, че за четвъртфиналите се класира и тимът на Ботев (Пд), който елиминира Черно море.