Отборът на Сокол (Марково) излъга Нефтохимик с 1:0 като гост в първи мач от 1/8-финалите на турнира за Купата на БФС. Реваншът ще се играе на 18 ноември в Марково.
Момчетата на Сокол играха доста спокойно срещу своя противник, като разчитаха предимно на контраатаки.
Единственото попадение в мача падна в даденото от съдията добавено време. Тогава при едно центрираневнаказателното поле на "шейховете" гоститеуспяха да преодолеят противниковата защита за 0:1.