Локо призова свои привърженици да помогнат за боядисването на Бесика
Официалната страница на Локомотив във Фейсбук призова фенове на отбора да помогнат за боядисването на новата Трибуна Бесика, видя Plovdiv24.bg.
"Да помогнем Бесика да бъде на 101% готова за дербито! Утре от 10:00 пред сектора фенове на Локомотив се събираме, за да помогнем с боядисването на сектора. Нека който има време и желание, да се включи", се казва в съобщението от клуба.