Пламен Марков е уволнен, България без селекционер

1761

Селекционерът на българския национален отбор Пламен Марков няма да запази своя пост. Това стана ясно след вчерашното заседание на Изпълкома, въпреки че до последния момент от пресслужбата на централата твърдяха, че казусът с Марков няма да се разглежда.

Конгресът на БФС, на който ще се гласува за нов президент на централата, ще се проведе на 30 януари 2009 година. На въпросния конгрес ще присъстват 424 делегати, които ще трябва да изберат нов президент или да преизберат настоящия - Борислав Михайлов.

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).