Чандъров нанесе много тежка загуба на Ботев

17:22 / 09.11.2016
5092
Ботев загуби много тежко с 1:4 гостуването си на столичния Септември в мач от 12-ия кръг на Елитната юношеска група до 17 години.

Собственик на Септември е бившият финансов благодетел на "канарчетата" Румен Чандъров.

Интригата в мача бе убита още до 32-ата минута, когато Септември поведе с класическото 3:0.

Пет минути след почивката Станислав Шопов намали от дузпа. В 76-ата минута домакините от Септември се разписаха още веднъж за окончателното 4:1.

Така Ботев остана с актив от 21 точки на 5-о място във временното класиране. Септември е втори с 29 т.