Изборна ваканция в Ботев

2272

Футболистите на Ботев (Пд) излязоха в кратка двудневна ваканция около днешните избори за президент, научи Plovdiv24.bg.
Треньорът Николай Киров - Белия предпочете да даде време на своите възпитаници да се отърсят от загубата от Монтана в Ловеч, дошла след изключително слаба игра.
Първата тренировка на "канарчетата" за новата седмица ще е в понеделник от 15,00 часа, когато реално започва подготовката за предстоящото градско дерби с Локомотив.
Битката за Пловдив е на 20 ноември от 15 часа на Лаута.


Още по темата: Монтана - Ботев 03/11/16
Всички новини по темата: (8)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!