Ужасен терен в Асеновград посрещна "канарчетата", те отговориха с 5 гола

16:43 / 04.11.2016
4084
Ботев постигна шестата си поредна победа в първенството на U15 и в среща от 9-ия кръг разгроми с 5:0 Асеновец. Мачът се игра на намиращия се в безобразно състояние терен на стадион "Шипка" в Асеновград.

"Жълто-черните" бяха затруднени в максимална степен от покъртителния вид на тревната настилка, но въпреки това успяха да се справят с нея и се поздравиха с убедителен успех. През първата част "канарчетата" вкараха два гола, а след почивката добавиха още три.

Резултатът бе открит от капитана Иво Казаков, който се разписа след изпълнение на свободен удар. Второто попадение реализира Мерт Салимехмед, който е родом именно от Асеновград.

През втората част на два пъти точен бе Даниел Иванов, а крайния резултат фиксира Атанас Стоименов малко преди края.