Малките "смърфове" разгромиха градски съперник

13:20 / 16.10.2016
2734
Двата отбора на Локомотив при набор 2005 записаха нови успехи в първенството Футбол 9 и продължават да бъдат непобедени в своите групи.

Локомотив-1 се наложи днес над ФА Пловдив с 6:2. Двубоят се състоя на едно от игрищата на Гребната база.

ФА Пловдив откриха първи резултата с гол в 5-та минута на срещата. Това не смути "черно-белите", които отбелязаха двe бързи попадения в 20-та и 22-та минута за 2:1. При този резултат завърши и първото полувреме.

В началото на втората част ФА Пловдив стигна до изравнителен гол за 2:2. След това Локомотив приложи преса на своя противник. Момчетата на треньора Иван Терзийки стигнаха до 4 безответни попадения в рамките на 15 минути и това им осигури победа с 6:2. Така Локомотив-1 остава на вторo място в Първа група с актив от 10 точки.

Локомотив-2 също постигна победа в първенството Футбол 9. Момчетата на треньора Даниел Димитров записаха разгромен успех с 14:1 над тима на ОФК "Гигант" (Съединение).

Локомотив-2 е лидер в класирането на Втора група при набор 2005 с 4 победи от 4 мача.