Един гейм не достигна на Марица, за да триумфира с Купа Пловдив

2506

Динамо (Букурещ) стана първенец в четвъртото издание на традиционния международен женски волейболен турнир за Купа Пловдив. В последния мач от надпреварата румънският тим надигра домакините от Марица (Пловдив) с 3:1 (29:27, 25:19, 18:25, 25:22) гейма и ги остави на второто място в крайното класиране.

В крайното класиране Динамо завърши на върха в таблицата с 2 победи и 6 точки, следван от Марица с 2 победи и 5 точки, Маркопулу с 1 победа и 4 точки и Бурсаспор с 1 победа и 3 точки.

Между двата мача се проведе и кратка церемония по награждаване на участниците. Мениджърът на Марица (Пловдив) Борис Халачев обяви, че в името на приятелския дух на турнира класирането е неофициално и всички четири отбора получиха еднакви купи от президента на клуба Илия Динков и неговата съпруга Емилия Динкова, член на Управителния съвет.


Още по темата: ВК Марица сезон 2016/2017
Всички новини по темата: (163)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).