Христо Янев: На моменти поведението на момчетата ми харесваше

1942

"Две наши грешки ни костваха победата. Подравявам Локо и им пожелавам успех занапред. Трябва да започнем да си вярваме повече.

Поведението на нашите футболисти в определени моменти от мача ми хареса. Тук сме, за да работим и ще дадем всичко от себе си. Моментното състояние на Нефтохимик не отговаря на името на отбора и на града.

Не гледам назад в миналото, Нефтохимик е идеална възможност да покажа на какво съм способен. Евентуалното назначение на Херо е работа на ръководството, от което до момента получавам прекрасно отношение. Моята работа е на терена", заяви Христо Янев.


Още по темата: Нефтохимик - Локо Пловдив 24/09/16
Всички новини по темата: (5)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!