Христо Янев: На моменти поведението на момчетата ми харесваше
"Две наши грешки ни костваха победата. Подравявам Локо и им пожелавам успех занапред. Трябва да започнем да си вярваме повече.
Поведението на нашите футболисти в определени моменти от мача ми хареса. Тук сме, за да работим и ще дадем всичко от себе си. Моментното състояние на Нефтохимик не отговаря на името на отбора и на града.
Не гледам назад в миналото, Нефтохимик е идеална възможност да покажа на какво съм способен. Евентуалното назначение на Херо е работа на ръководството, от което до момента получавам прекрасно отношение. Моята работа е на терена", заяви Христо Янев.