Илиан Илиев поздрави футболистите и почти се разплака

3785

"Беше важно да спечелим, важни три точки. Тактически бяхме почти перфектни. Бяхме разучили отбора на Нефтохимик, знаем стила който се опитва да налага Христо Янев. Поздравявам футболистите, защото за тях бе много тежко да изляза в този мач след смъртта на домакина ни. Краси бе страхотен човек", каза Илиан Илиев и почти се разплака, спирайки да коментира завършилия мач.

"Утре е тежък ден на нас, трябва да присъстваме на погребението, едва след това ще мислим за мача с Пирин.

Не влязохме лошо в първенството, но имахме малшанс в мачовете с Левски, Лудогорец и Ботев. Имаме повече потенциал от мястото което заемаме", завърши Илиев.


Още по темата: Нефтохимик - Локо Пловдив 24/09/16
Всички новини по темата: (5)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!