Феновете на Локо почетоха Павел и Ангел в мача срещу Нефтохимик

5062

В мача срещу Нефтохимик, феновете на Локомотив издигнаха транспарант в памет на загиналите при размириците в Катуница Ангел и Павел, предаде репортер на Plovdiv24.bg.

Всичко за инцидента преди 5 години, можете да прочетете само тук!



Този браузър не поддържа видео елемента.


Още по темата: Нефтохимик - Локо Пловдив 24/09/16
Всички новини по темата: (5)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!