Феновете на Локо почетоха Павел и Ангел в мача срещу Нефтохимик
В мача срещу Нефтохимик, феновете на Локомотив издигнаха транспарант в памет на загиналите при размириците в Катуница Ангел и Павел, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
Всичко за инцидента преди 5 години, можете да прочетете само тук!
Този браузър не поддържа видео елемента.