Локо пак гази в U19, головата разлика вече е 21:2 (ВИДЕО)

Коментари (1)
12:23 / 12.09.2016
2861
Юношите на Локомотив Пловдив до 19 години продължиха да газят съперниците си и записаха нов изразителен успех в Елитната група за тази възраст. Този път момчетата на Димитър Палазов се наложиха като гост над Монтана с 4:0.

Головете за успеха отбелязаха Мариян Тонев през първото полувреме, а Валери Христов, Димитър Законов и Расим Сюлейман бяха точни след почивката.

Така след изиграни 5 мача черно-белите имат 4 победи и едно поражение и най-добрата голова разлика в групата - 21:2, показа проверка на Plovdiv24.bg. Също с 12 точки, но от 4 мача и голова разлика 15:4 е другият пловдивски тим - Ботев.

В следващият кръг "смърфовете" приемат столичния Септември, чийто собственик е оттеглилият се от Ботев финансов благодетел Румен Чандъров.