Помощник-треньорът на Нефтохимик Тодор Киселичков говори за моментното състояние на тима преди гостуването на Ботев Пловдив.
"Подготвяме се за двубоя с Ботев Пловдив с леко приповдигнато настроение, с оглед на факта, че спечелихме първа победа през изминалата седмица. Ще разчитаме на всички футболисти, с изключение на контузените Атанас Чипилов и Живко Хаджиев. Надявам се да изиграем един добър мач, след който да излезем крайни победители", заяви
По повод треньорската рокада в Ботев Пловдив Киселичков добави:
Междувременно стана ясно, че следващата седмица, когато има прекъсване на шампионата в Първа Лига, Нефтохимик ще изиграе контролна среща с отбора на Несебър. Мачът ще е в петък, 2 септември, от 18:00 часа, като следващите дни ще стане ясно и мястото на двубоя.