Дани Кики: Още не сме показали това, което можем
Халфът на Локо Дани Кики изрази мнение, че черно-белите още не показват истинските си възможности, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
Ето какво заяви Кики след края на мача с Левски, завършил 2:2 на Лаута:
"Имаше доста динамика в мача. Времето беше благоприятно за футбол и мисля, че резултатът е реален. Според мен съдията свири нормално. Аз дадох паса към Бакалов и след това не успях да видя дали имаше дузпа".
"Все пак това е втори мач и не трябва да правим генерални изводи. Още не сме показали това, което можем".