Камбуров: Качваха ми се на гърба, а съдията не свиреше нищо
Капитанът на Локомотив Мартин Камбуров не се съгласи с претенциите на гостите от Левски, които обвиниха рефера Никола Попов в поръчково съдийство, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
Според Камбуров съдията дори е свирил спорните ситуации в полза на Левски.
Ето какво бе мнението на голмайстора на излизане от съблекалнята:
"Интересен мач за публиката, много голове, много положения. Малшанс за мен - ударих гредата, а можехме да победим. Явно и на мен се случва. Ще се радвам, ако съдиите ми свирят така навън, както сега на Левски. Реферът даваше всичко в тяхна полза, а когато ми се качваха на гърба - не свиреше нищо".
"И да не влезем в първата шестица - във втората също играят футбол. Няма да свърши светът. Не съм доволен от резултата, защото пропуснах отлично положение, с което можехме да излъжем Левски".