Шеф на Левски: Съдийска поръчка, никаква дузпа за Локо!

4028
5

Членът на Управителния съвет на Левски Николай Илиев изригна срещу съдията на мача с Локо (Пд) Никола Попов, предаде репортер на Plovdiv24.bg.

Ето какво заяви на излизане от Лаута бившият национален защитник:

"Момчетата заслужават похвала за това, което показаха на терена. Вие не видяхте ли защо Левски не победи? За пореден път бяхме ограбени. Гледахме дузпата на повторение. При третия запис се вижда, че няма никакъв контакт между Сандсберг и футболиста на Локомотив Пловдив".

"Не искам да ги наричам съдиите корумпирани, но изпратени да изпълнят една поръчка. Трябваше абсолютно заслужено да спечелим. Не може по този начин да се продължава да ни пращат съдии с техните поръчки. Публиката ни рано или късно ще отиде при БФС и ще разреши този проблем".


Още по темата: Локо - Левски 07/08/2016
Всички новини по темата: (22)

Виж коментарите (5)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!