Видео: Феновете на Локо на стадион "Лазур“
Феновете на Локо останаха със смесени чувства от дербито с Ботев заради изпуснатата според тях победа над вечния съперник, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
Вижте черно-бялата агитка в прикаченото видео!
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!
Свали на своя телефон: Android или iOS!
| | |||||||