Ръководството на Локо с огромен жест към феновете

3089
5

Екскурзията за феновете на Локо е 20 лева, а с реверансът от страна на ръководството, първите 250 човека ще се разделят със скромните 10 лева. Записвания стартират от понеделник на барчето на Лаута.

На 30.07 от 10:30 рейсовете потеглят за Бургас. Фенове до 14 години трябва да имат придружител, за да пътуват.

"Нека подкрепим Локомотив на Лазур", подканват от официалния сайт на клуба.


Още по темата: Локо-Ботев първи кръг 2016/2017
Всички новини по темата: (5)

Виж коментарите (5)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!