Тайна среща от високо ниво между представители на Локо и Ботев в Общината!

3920
1

Тайна среща между представители на Локомотив и Ботев се провежда в сградата на Общината, научи Plovdiv24.bg. На срещата присъстват президентите на двата отбора Ангел Палийски и Христо Крушарски, както и привърженици на двата отбора.
На срещата се обсъжда организацията около предстоящото дерби в първия кръг на първенството, разбра още Plovdiv24.bg. Тема на разговор е броя на билетите, който ръководството на жълто-черните ще отпусне за гостите, както и организацията по пътуването на двете агитки до Бургас.


Още по темата: Локо-Ботев първи кръг 2016/2017
Всички новини по темата: (5)

Виж коментарите (1)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!