Ботев падна с 0:4 от Славия при дублите

17:26 / 05.11.2008
2834
С голове в последните 15-ина минути Ботев Пловдив загуби с 0:4 от Славия в дублиращото първенство. Хеттрик за софиянци отбеляза Зоран Златковски. В 20-ата минута червен картон получи Димитър Витанов и 40 минути "канарчетата" удържаха равенство с човек по-малко. В 60-ата вратаря на Славия също бе изгонен и така двата отбора останаха с по 10 души. След няколко смени "канарчетата" заиграха по-слабо и допуснаха головете в последните минути на мача. Първо Чудомир Григоров извърши нарушение в наказателното поле и от дузпа Славия откри головата сметка, а след това от игрови ситуации добавиха още 3 гола. Дебют за Ботев направи камерунският голмайстор Ариел Тиери Нгуекам.

Ботев излезе в състав: Павел Станев, Димитър Витанов, Васил Василев, Чудомир Григоров, Николай Харизанов, Костадин Гаджалов, Светослав Илиев, Ариел Нгуекам, Васил Кочев, Йордан Етов, Ерик Кабу.