Още една атака срещу Ботев от футболист
Ръководството на Ботев (Пд) получи днес още една атака от страна на футболист. Този път тя идва от изгонения през зимата Александър Колев, който вече премина в Берое.
Нападателят смята, че от Ботев не са били много честни в постъпката си с него.
"Оставам с добри чувства към Ботев, не искам да коментирам там някои хора. Така са преценили, така са направили. Да са живи и здрави. Пожелавам им успех на всички. На никой не мисля злото, просто мисля, че постъпката не беше много честна. Това обаче е футболът, това е животът. Гледаме напред и така", заяви Александър Колев пред Спортал.
Plovdiv24.bg припомня, че ден по-рано Грегъри Нелсън също не се изказа ласкаво за ръководството на Ботев.