Талант на Локо и синът на Румен Чандъров играха за България

09:32 / 09.06.2016
2665
Юношеският национален отбор на България до 19 години отново завърши 2:2 с тима на Норвегия U19 във втората контрола между двата отбора, която се игра на терена на БФС в Правец. Два дни по-рано двата тима не излъчиха победител и срещата приключи също при 2:2.

Като титуляри в състава на нашите започнаха талантът на Локо (Пд) Георги Чукалов, както и синът на собственика на Ботев Румен Чандъров - Асен Чандъров, който играе в отбора на баща си ДИТ.

Националите поведоха с ранен гол още в първата минута, след като Мариян Димитров бе точен от дузпа. Пет минути по-късно възпитаниците на Светослав Тодоров удвоиха преднината си, благодарение на Калоян Кръстев.

В последните минути на срещата гостите успяха да стигнат до равенството след голове на Бирк Риса и Кнут Ахландер.