Крушарски: Точно сега няма да се изхвърляме и да харчим много

4303
4

Собственикът на Локомотив (Пловдив) Христо Крушарски намекна, че няма да харчи голяма сума за нови футболисти.
"Противник съм точно сега да се изхвърляме и да тръгваме да харчим. А и какво значи в България сериозни средства, 100 000 евро сериозна сума ли е? Аз няма кого да купя в България! Не виждам толкова качествени футболисти по другите отбори. Левски и Лудогорец нали имат много добри футболисти, а ние бихме и двата отбора. Нали ги виждам и без това нашите национали. Нивото не е много високо. Само се чудя кога Ивайло Петев ще побелее и ще го докара на моя цвят на косата", обяви Крушарски, цитиран от "7 дни спорт".


Още по темата: Лятна селекция и подготовка в Локо - сезон 2016/2017
Всички новини по темата: (257)

Виж коментарите (4)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).