Децата на Локомотив (Пд) от 5 гарнитури (родените през 2001, 2004, 2005, 2007 и 2008), както и техните родители, защитиха директора на ДЮШ на клуба Митко Джоров, който вчера изненадващо бе уволнен.
Малчуганите и родителите им изпратиха отворено писмо до собственика на клуба Христо Крушарски, в което го молят да преразгледа решението на подчинените си и да върне на работа Джоров.
Plovdiv24.bg припомня, че по време на уволнението на специалиста Христо Крушарски бе в Аржентина, но днес той вече е в България.
Основният мотив на родителите е, че за първи път от много години насам в детско-юношеската школа на Локомотив се работи професионално и това се дължи най-вече на усилията на Митко Джоров.
Самият Джоров се разчувства от реакцията на децата и написа коментар в личния си профил във Фейсбук:
"Това е истината и смисълът на усилията, които положих в последните 6 месеца! Благодаря от сърце"!
А малко след това Митко Джоров написа още един коментар: "Благодаря ви Тигри! Винаги може да разчитате на мен"!












Иван_Колев
на 26.05.2016 г.
Абе защо изобщо занимавате хората с тоя некадърник и парцал джоров?Навсякъде където е отишъл се Е ОСРАЛ ДО УШИ.Браво на Крушарски за смелата постъпка.Не трябваше да взимат изобщо това ЖЪЛТО МЕКЕРЕ на работа в отбора.От всякъде го гонят и не искат да чуват НИКОГА за него.Това НЕДОРАЗУМЕНИЕ НА ПРИРОДАТА е един от соло т.шаците на селският от Крумово.Пълен АМАТЬОР във футболът но виж да дава интервюта-монолози от по един и повече часа Е НАПРАВО ЗА НОБЕЛОВА НАГРАДА.Всички помним още как селският го назначи за треньор на Ботев и той ама толкова на сериозно се взе,че когато започна пресконференцията по представянето му започна да говори как щял да си вземе специална прима карта за журналистите за да могат да му се обаждат по всяко време и видите ли той СВЕТОВНО НЕИЗВЕСТНИЯТ треньор да отговаря на всичките им въпроси.ВСИЧКО ТОВА ПРОДЪЛЖИ ЗАБЕЛЕЖЕТЕ СКРОМНИТЕ ИМА НЯМА ЕДИН ЧАС И ПЕТ МИНУТИ!!!С една дума НЕ УСПЯХА ДА МУ НАМЕРЯТ ПАУЗАТА.Чак на другият ден митко христолоффф осъзна каква грешка е направил и ДИРЕКШЪН му БИ ШУТА та още се чеше по задникът.А всички който го защитават да взема да вдигнат един банкет и да почерпят дето се оттърваха от ПОРЕДНИЯТ АНОНИМНИК в ЛОКОМОТИВ
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!