Георги Самуилов и Румен Чандъров са новите собственици на Ботев
ПФК Ботев 1912 АД има вече нови собственици, съобщи досегашният президент на клуба Ангел Палийски на официална пресконференция, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Това са бизнесмените Георги Самуилов и Румен Чандъров.
Те получават 60 процента от акциите. Един процент остава на "Сдружение Ботев Пловдив", а 39 процента са на ТЦ-ИМЕ. Официално акциите ще бъдат прехвърлени до седмица.
Ангел Палийски отказа да назове как Самуилов и Чандъров ще си разпределят тези 60 процента.
Този браузър не поддържа видео елемента.