Бонев: На полувремето казах на Крушарски, че съм заложил 1000 лева, той обеща да ми ги върне
Почетният президент на Локомотив (Пловдив) Христо Бонев разкри интересна подробност около снощния героичен мач на черно-белите срещу Левски, спечелен от 0:2 до 3:2.
"Впечатляваща победа. Най-сигурен в нея беше нашият собственик Христо Крушарски. На почивката му казах, че съм заложил 1000 лева за нас, а той каза, че ще ми ги върне", заяви легендата на Локо на излизане от стадион "Георги Аспарухов".
"Поздравявам треньорите, футболистите и нашите фенове. Ако имаме късмет, може да зарадваме г-н Крушарски с участие в Европа. Смятам, че е възможно в оставащите 3 мача да осъществим тази немислима в началото мечта", допълни още Христо Бонев.