Кметът посреща в Общината шампионките от Марица

2573
1

Кметът на Пловдив инж. Иван Тотев ще посрещне утре (28 април) в 12.00 часа в заседателната зала на община Пловдив състезателките и ръководството на Волейболен клуб "Марица".
Plovdiv24.bg припомня, че преди два дни жълто-сините спечелиха втора поредна шампионска титла на България при жените.


Още по темата: Марица стартира четвъртфиналите срещу Шумен
Всички новини по темата: (69)

Виж коментарите (1)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!