Спортните новини: Днес (0) | Вчера (28)
Нов "черно-бял" триумф в дербито, "смърфовете" на финал за Купата на БФС
Автор: Екип Plovdiv24.bg 18:48 / 26.04.2016Коментари (20)6542
Локомотив постигна нов успех в пловдивското дерби срещу Ботев. Само два дни след триумфа с 2:1 при мъжете, сега юношите на черно-белите елиминираха вечния си съперник в полуфинал за Купата на БФС при набор 2000, предаде репортер на Plovdiv24.bg.

Ботев победи с 2:0 на реванша в Коматево, но с общ резултат 3:2 напред продължава Локомотив.

Двубоят на базата на "канарчетата" бе изгледан от близо 450 зрители. Сред тях беше треньорът на представителния тим на Ботев Николай Костов, както и помощниците на Илиан Илиев в Локо - Петър Пашев и Георги Костадинов.

Голяма част от пловдивското дерби видяха и футболистите на Ботев, които се подготвяха за своята следобедна тренировка.

Сред зрителите седна и директорът на детско-юношеската школа на Локомотив Митко Джоров, а близо до него беше бившият треньор на вратарите на Пирин и Монтана Мирослав Митев.

Юношите на Ботев доминираха изцяло в мача и откриха резултата още в 18-ата минута. Четвърт час по-късно падна и второто попадение, като автор и на двете бе Иван Василев.

До края на двубоя "канарчетата" изпуснаха няколко изгодни ситуации, в които можеха да докарат нещата поне до изпълнения на дузпи.

0

Въпреки агро атмосферата на куматюву момчетата продължават. Така е трябва да свикват разни убити от живота комплексари като 99% от феновете на сдружението от 2010 година да ги плюят, псуват и обиждат още от 16 годишна възраст. Защото за някои хора няма значение, че играят юноши, важно е да си покажат селянията. Браво на малките смърфчета, успех на финала!
-4

Ако загуба с 2:0 е "триумф", то аз съм календар. Нищо де, те двуцифрените резултати ще стават обичайна картина, така че ще се наложи на Циганетата да свикват.
+2

Печи го режи го цървула си оства селянин от Коматеу.Има резултат папагали и той е 3-2 за Локо пд.Кое ви пречи ,че плюете -тревата ,дъжда ,краката ви или цървулите ви бяха големи.
+5

НИЩО НОВО БРАВО МОМЧЕТА БЪДЕТЕ ВИНАГИ ДОСТОЙНИ КАВАЛЕРИ НА ЧЕРНОБЯЛАТА РЕЛИГИЯ
+1

Тъпунгер, ако беше изгледал първия мач, сега щеше да те е срам изобщо да коментираш качествата на малките локомотивци и опонентите им- куците пиленца. Онова 0:3 беше поне 2 пъти по-малко от заслужаващото да получат. Така че по-кротко. Ако малките аджисанчета си бяха вкарали поне един гол на Лаута, сега щяха да са финалисти... е да ама НЕ!
-2

Цяло второ полувреме лежане на терена като п*тки. На това ли учите децата бе, цигани жалки? Три паса не могат да си подадат, ама на лежане и схващане са много силни. Жалка картинка, това ако ви е бъдещето по-добре се закривайте от сега.

Марица обяви контрола с Ботев на "Колежа"
Браво! Пловдивчанин спечели приза за най-прогресиращ млад играч на България
Избраха Динко Хоркаш за най-добър вратар в България за 2023 година
Пловдивски защитник е лидер в Литва, тимът му не допусна гол в четвърти пореден мач