Малките "смърфове“ ликуват в дербито, два гола за звездата Ияд Хамуд

Коментари (10)
14:28 / 30.03.2016
4608
Локо победи Ботев с 3:2 в атрактивно пловдивско дерби от елитната юношеска група до 15 години. Двубоят се игра пред 400 зрители на изкуствения терен на Лаута, предаде репортер на Plovdiv24.bg.

Малките "смърфове" бяха водени от директора на ДЮШ Митко Джоров и откриха още с гол "от съблекалнята" на Павлин Стойчев. В 12-ата минута Кристиан Добрев изравни, а в 25-ата Станислав Шопов вкара ново попадение и Ботев обърна резултата в своя полза.

В края на полувремето жълто-черните останаха с човек по-малко заради червен картон на вратаря Марио Усков.

След почивката звездата на Локо Ияд Хамуд, който преди време участваше в камп на английския Арсенал, изригна с два гола и така донесе победата с 3:2.

По този начин Локо и Ботев се изравниха в класирането, като двата тима имат по 31 точки.