Зума за железничарския турнир: Беше огромно удоволствие, сега ще го възродим
Почетният президент на Локо (Пд) Христо Бонев подкрепи идеята на собственика на клуба Христо Крушарски да организира железничарски турнир през лятото на строящата се в момента база в село Говедарци.
За идеята на шефа на черно-белите Plovdiv24.bg нееднократно писа.
''Помня мачовете от този тип. Играл съм в един-два такива и беше изключително удоволствие за мен. Наслаждавах се на момента, защото имаше нещо по-различно. Тогава железничарският турнир имаше дълбоки традиции. Точно заради традициите възнамеряваме да го стартираме пак'', заяви за клубния сайт на Локомотив Христо Бонев.