От Черно море обявиха в кои ситуации съдията е подпирал Ботев

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (1)
17:53 / 15.03.2016
2506
ПФК "Черно море" депозира жалба в Съдийската комисия на БФС за тенденциозното съдийство на главния рефер Георги Димитров и асистентите му Младен Маринов и Георги Георгиев на мача срещу "Ботев" (Пловдив) от 25-я кръг на А ПФГ, информира официалният сайт на "моряците".

Основните претенции на варненци са в два аспекта. Първият е различният критерий при отсъждането на нарушения спрямо двата отбора. Вторият е отсъждане на дузпа в полза на домакините без да има съприкосновение между играчи на двата тима и неотсъждането на 11-метров наказателен удар в полза на варненци след явна игра с ръка в наказателното поле на футболист на "канарчетата", обявиха от клуба.

От "Черно море" са прикрепили видеозапис със спорните моменти от двубоя към жалбата.

От клуба припомнят на СК към БФС, че въпросният рефер Георги Димитров не за пръв път ощетява отбора на "Черно море". От щаба на "моряците" визират двубоя между варненци и ЦСКА от 2014-а година, когато същият арбитър не отсъди дузпа в полза на "морето" и спести червен картон на вратаря на ЦСКА при явно нарушение в наказателното поле, така че от клуба очакват компетентните органи да наложат адекватно наказание спрямо Георги Димитров, на когото СК към БФС вече е спирала правата след жалби на други елитни отбори.


Виж коментарите (1)
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!
Още спортни:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).