"Канарчетата" се заканиха на Жоро Вратарчето

Коментари (3)
09:18 / 03.03.2016
3497
Футболистите на Ботев Пловдив се заканиха навръх националния празник 3 март да спрат серията на Георги Петков.

Вратарят на Славия за последно пусна гол при 0:1 от Левски на 13 септември. След попадението на Омар Диаби ветеранът опази мрежата си в 632 минути.

В това число не са включени 42-те минути продължения на полувремената от мачовете на Славия, пише вестник "Труд".

Междувременно холандецът Грегъри Нелсън заяви, че не е получавал оферти от "Левски" или друг клуб.

"През зимата клубове от Турция се интересуваха от мен - разкри бившият халф на ЦСКА. - Сега имам предложение само от "Ботев" да продължа договора си."

Радослав Терзиев вече прие офертата да преподпише.