Анализ и тренировка в Ботев преди контролата с Ягодина

4465

Четирима от футболистите на Ботев пропуснаха последната тренировка на тима преди контролната среща с Ягодина.

Пострадалите от вируса, който сполетя лагера на "канарчетата" Орлин Старокин, Радослав Терзиев, Божидар Васев и Игор Ощипко, останаха да се готвят във фитнеса на хотела, докато съотборниците им проведоха тренировка на терена. Четиримата боледуват вече няколко дни и са под въпрос за проверката със сърбите утре.

Всички останали от състава тренираха нормално в четвъртък вечер. Преди обед футболистите имаха видеоанализ, който старши-треньорът Николай Костов проведе в една от конферентните зали на хотел "Конкорд".

В часовете преди срещата утре ще стане ясно на кои от своите състезатели ще може да разчита наставникът на Ботев за спаринга с Ягодина.


Още по темата: Зимна селекция и подготовка в Ботев 15/16
Всички новини по темата: (251)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).