Тодор Неделев се завърна в Ботев с гол при загуба от Висла с 1:3

Коментари (12)
17:48 / 28.01.2016
8755
Ботев Пловдив загуби с 1:3 втората си зимна контрола срещу полския Висла Краков.

"Жълто-черните" поведоха в резултата с гол на завърналия се в отбора Тодор Неделев. Българският национал се разписа с глава в 21-ата минута след пас на Рахави Куфуети.

Преди това не бе отсъдена дузпа на "канарчетата", след като Кристиян Димитров бе повален с ръце в наказателното поле.

В края на полувремето поляците възстановиха резултата чрез Патрик Малецки. 27-годишният нападател се разписа с удар по земя от границата на наказателното поле.

Павел Брожек направи пълен обрат четвърт час преди края на редовното време. Нападателят се разписа с удар от малкото наказателно поле след прекрасна контраатака.

В самия край на мача поляците сложиха точка на спора с трети гол във вратата на пловдивчани. Точно отново беше Павел Брожек.

Следващата проверка на Ботев Пловдив в турския курорт Анталия е насрочена за 31 януари, но "жълто-черните" все още не са успели да намерят противник за тази дата.

Състав на Ботев: Голас (46' Галев), Христов (60' Филипов), Старокин (77' Купенов), Димитров (46' Терзиев), Ощипко (60' Марин), Гамаков (46' Серкан), Балтанов (60' Камберов), Огнянов (60' Васев), Нелсън (60' Колев), Кифуети (60' Игнатов), Неделев (46' Милиев)