Георги Георгиев: Нужни са подкрепа и търпение към младите

3572

Легендата на Ботев Георги Георгиев-Гецата заяви, че са нужни подкрепа и търпение към младите момчета в клуба. Седем от тях бяха взети от треньора Николай Костов на подготвителния лагер на "жълто-черните" в Турция. Това са Мартин Димитров, Кристиян Димитров, Георги Купенов, Рангел Игнатов, Емил Камберов, Борис Тютюков и Наско Милиев.

Трябва обаче да бъдем реалисти. Само с взимането на седем млади футболисти нивото на отбора няма да се подобри изведнъж. Нужни са подкрепа и търпение към младите футболисти. 

Всички се радваме за Тодор Неделев. Не сме го гледали близо две години. Смятам, че е добре подготвен физически и ще се приспособи към отбора. Жалко, че няма повече места на нашия стадион за първия ни официален мач. Знаете с кого е. 

Не мога да кажа какво е състоянието на отбора, тъй като води подготовка две седмици. Надявам се да е по-добър от есента", заяви пред "Тема Спорт" Георги Георгиев.


Още по темата: Зимна селекция и подготовка в Ботев 15/16
Всички новини по темата: (251)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).