"Канарчетата" продължават с интензивния тренировъчен процес в Анталия

4655

Футболистите на Ботев продължават с интензивния тренировъчен процес на подготовката си в Анталия. 
Във вторник сутрин отборът отново бе разделен на две групи от треньорския щаб, като в едната от тях преобладаваха защитниците, а в другата бяха събрани по-голямата част от офанзивните играчи.

"Канарчетата" проведоха смесена тренировка и докато едната група работеше за бързина, другата отработваше тактически елементи, и обратно.

"Жълто-черните" продължават да се готвят в пълен състав, а в 17:00 часа днес е втората за деня тренировка.


Още по темата: Зимна селекция и подготовка в Ботев 15/16
Всички новини по темата: (251)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).