Георги Марков:Трябва да върнат Литекс обратно

3940
3

Щом пише в наредбата, че трябва да бъде изваден "Литекс", явно трябва да има наказание. Но аз питам друго, окей, вадим още от силните клубове и какво става с "А" група? Окей, не трябва да се правят простотии, но едно време и Лафчис извади "Левски", нали? 
За мен изпълкомът трябва да ги върне в "А" група и да им измисли друго наказание, голяма финансова глоба и отнемане на точките, но за мен никак няма да е добре, ако след ЦСКА, "Локомотив" (София) извадят и "Литекс", не е добре. 
Какво, ние накрая служебен шампион ли ще избираме? Какво ще стане нивото на първенството, някой замисля ли се? Чувам, че "Левски" искат оставката на БФС, но това си е тяхна работа, явно Борислав Михайлов с нещо ги е засегнал. Не мисля, че ще се стигне до смяна и до конгрес. 
Не това е най-големият проблем на българския футбол. Трябва да се наблегне на положителното на работата, да се градят школи, а не да се занимаваме с простотии и да намаляваме отборите в елита. Да, всеки греши, като сгреши някой, нали после има и прошка. Нека всички да сме живи и здрави по празниците и 2016 година футболът ни да тръгне нагоре.
Георги Марковспортен директор на Ботев


Още по темата: Български футболен съюз - 2015/2016
Всички новини по темата: (140)

Виж коментарите (3)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).