Зимният трансферен прозорец във волейболния елит вече е отворен

1629

Зимният трансферен прозорец в мъжката Суперлига "Сами-М" вече е отворен. Всички отбори в първото ниво ще могат да картотекират нови състезатели до 13 януари в 17:30 ч.

В сряда (23 декември) ще се изиграят 4 срещи от последния 10-и кръг за есенния полусезон. Единствено двубоят "Монтана" - "Нефтохимик 2010" (Бургас) бе отложен за 23 януари.

След зимната пауза първенството ще бъде подновено на 15 януари.

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!