Трябваше ли Мартин Камбуров да бъде изгонен?

12017
23

Нападателят на Локомотив Мартин Камбуров си извади изключителни глупав червен картон в продължението на първото полувреме на мача срещу Славия. 
При резултат 2:0 в полза на белите играчът изрита сякаш нарочно топката в съдията и Георги Димитров. Реферът не се забави и вдигна директен червен картон.
Така 35-годишният стрелец на "смърфовете" ще пропусне срещите на своя тим срещу Берое в последния есенен кръг на "А" група и подновяването на шампионата през 2016 година с градския съперник Ботев.




Още по темата: Славия - Локо 07/12/15
Всички новини по темата: (14)

Виж коментарите (23)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!